زمان ارسال پس از ثبت سفارش چقدر خواهد بود؟

سفارشات شما 1 تا 3 روز کاری پس از ثبت، بسته بندی و تحویل پست خواهد شد و 1 تا 6 روز کاری (این عدد بستگی به میزان فاصله شما از شهر کرج دارد) پس از تحویل به پست به دست شما می رسد.

آیا امکان تعویض کردن کالا وجود دارد؟

بله. تا 24 ساعت پس از رسیدن مرسوله به دست شما این امکان وجود دارد تا درخواست شماره پشتیبانی سایت تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید.

شرایط تعویض کالا چیست؟

حداکثر 24 ساعت پس از رسیدن بسته به دست شما باید اقدام به ثبت درخواست نمایید. در صورتی که تعویض شما به دلیل اشتباه مجموعه ساتین نباشد هزینه پست رفت یا برگشت به عهده شماست. در اجناس آف خورده امکان تعویض وجود ندارد .

آیا امکان لغو سفارش پس از پرداخت وجه وجود دارد؟

در صورت عدم ارسال بسته امکان پذیر است.

آیا امکان خرید عمده از سایت وجود دارد؟

بله امکان ثبت تعداد در خرید امکان پذیر است ولی شامل تخفیف خرید عمده نمی گردد.( بهتر است جهت خرید عمده با شماره تلفن های مجموعه تماس حاصل فرمایید)

آیا میتوانیم برای شخص دیگری در سایت ثبت سفارش کنیم؟

بله می توانید

کد رهگیری مرسولات را چگونه‌ به دست بیاوریم؟

کد رهگیری مرسولات پس از ارسال طریق سامانه پیامکی منطقه 13 پستی تهران برای شما پیامک می گردد. همچنین کلیه کد مرسوله ها در کانال تلگرام peysatin نیز قرار می گیرد.

آیا ارسال کالا رایگان است؟

به دلیل ارائه محصولات با کمترین حاشیه سود ممکن امکان ارسال رایگان وجود ندارد.شایان توجه است کلیه فروشگاه هایی که ارسال رایگان انجام می دهند هزینه پستی را از قبل بر روی قیمت محصول اعمال کرده اند.

آیا ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد اما هزینه از حساب مشتری کسر شود؟

بله گاها به دلیل اختلالات سیستم بانکی ممکن است از این موارد پیش بیاید. این اختلالات به سیستم بانکی کشور مربوط است و وجه کسر شده نهایتا ظرف 72 ساعت به حساب شما بازمیگردد. احیانا در صورت عدم بازگشت وجه در مدت یاد شده به یکی از شعب بانک خودتان مراجعه نمایید.

آیا پس از خرید نیاز است برای اطمینان از ثبت سفارش با مجموعه تماس بگیریم؟

خیر. کلیه مراحل سفارش گیری و ثبت سفارش توسط سایت به صورت خودکار انجام شده و نیازی به تماس جهت اطمینان از ثبت سفارش نیست. ولی اگر طرف 4 روز کاری کد مرسوله خود را دریافت نکردید و تماسی نیز از طرف مجموعه با شما برقرار نشده بود، جهت پیگیری با شماره پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

آیا امکان رزرو و خرید کالاهای ناموجود وجود دارد؟

خیر. به دلیل درخواست های بسیار زیاد و محدودیت موجودی کالا نسبت به تعداد مشتریان، امکان رزرو کالاها وجود ندارد.

آیا در تمام ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

بله در کلیه ساعات شبانه روز می توانید از طریق سایت مجموعه اقدام به خرید نمایید. عزیزانی که به هر دلیلی امکان خرید از سایت را ندارند، میتوانند بین ساعات 10 الی 20 جهت ثبت سفارش از طریق واتساپ شماره 09108490001 اقدام نمایند.

آیا امکان دسترسی به سوابق خرید از سایت وجود دارد؟

بله. پس از اولین خرید به صورت اتوماتیک حساب کاربری با شماره تماستان ایجاد خواهد شد و در موارد بعدی مراجعه به سایت می توانید با آن وارد حساب کاربری خود شوید.

آیا امکان مراجعه حضوری به فروشگاه و خرید حضوری وجود دارد؟

بله همه روزه حتی روزهای جمعه در ساعات کاری فروشگاه از ساعت 10 الی 20

آیا پیج یا سایت دیگری دارید؟

تنها پیج های رسمی ما در فضای اینستاگرام به آدرس های satin.fashion و satin.plus و تنها سایت رسمی مجموعه ساتین به آدرس های www.satinbrand.com و www.satinbrand.ir در دسترس شما هستند.