فصل اول: تولد

زمستان 97 رعنا و رامین که چند ماه از عقدشون گذشته بود احساس کردن دیگه باید کارشون مستقل باشه. اون وقتا تازه کسب و کارهای اینستاگرامی رونق گرفته بود. این شد که کارشون رو از خانواده جدا کردن و با 5 میلیون پس اندازی که داشتن ساتین در اتاق رامین متولد شد. شومیز طرح سنتی شد اولین محصولشون که با گوشی رعنا روی یه پتوی سفید ازش عکس گرفتن و اولین پست ساخته شد دو هفته طول کشید تا اولین مشتری بهشون اعتماد کنه و لباس سفارش بده. اونا هرگز اولین مشتری شون ( marziyhh78 ) رو فراموش نکردن. مرسی مرضیه خانم که در شروع کار بهمون امید دادین.  با این که کسی هدف ها و آرزوهاشون رو باور نداشت، اونها مصرانه به تلاششون ادامه دادن و آروم آروم شرایط تغییر کرد … .

 

فصل دوم: مسیر سبز

بهار 98 کارشون رشد کرده بود و مثل اوایل مشکل مالی نداشتن.برای همین حتما لازم نبود که شومیز کار کنن و رفتن سراغ هدف اصلیشون، مانتو. این تغییر محصول کلی چالش جدید داشت و فروش رو براشون سخت کرد ولی با کمک خدا و همراهی شما ساتینی های عزیز از پسش بر اومدن.

 

فصل سوم: رفیق فابریک

پاییز 98 ساتین در حال رشد به چیزی بیشتر از یک زوج و یکم پول نیاز داشت برای همین رامین رفت سراغ رفیق فابریکش امیرحسین. امیرحسین که هم پسر با جربزه ای بود و هم به شدت قابل اعتماد، شرایط سختی رو تجربه می کرد، مشتاقانه از پیشنهاد رامین استقبال کرد و جمع ساتین سه نفره شد. با اضافه شدن امیرحسین اتاق رامین دوباره به اتاق رامین تبدیل شد و ساتین صاحب یک فروشگاه مستقل در پاساژ استارمال شد. اعتمادی که ساتین در مخاطبینش ایجاد کرده بود کمک کرد تا در دوران اولین قرنطینه آنها به جای خرید حضوری که دیگر امکان نداشت مانتو های خود را از ساتین سفارش دهند و این مسئله کمک شایانی به رشد ساتین کرد.

 

فصل چهارم: خونه جدید

تابستان 99، تابستان گرمی که مغازه پر بود از مانتو و پنکه ای که کفاف گرما را نمی داد، نوید از فصل جدیدی در ساتین داشت. فضای جدید، بزرگتر و در موقعیت مناسب تر و از همه مهم تر کولردار، اونم سه تا…

کرج، فلکه اول گوهردشت، ساختمان پاناسونیک، طبقه 6 ، واحد 14

فضای جدید باعث شد رشد ساتین شتاب بگیره. تعداد پرسنل بیشتر بشه، حرفه ای تر عکاسی بشه، تعداد پست ها بیشتر بشن، کیفیت خدمات و پاسخگویی افزایش پیدا کنه و در نهایت برندشون (ساتین) بشه یکی از برترین برندهای پوشاک زنانه در ایران.

 

فصل پنجم: بلوغ

بهار 1400، امروز مفتخریم با راه اندازی سایت فروشگاهی برند ساتین گام بلندی در جهت پیشرفت و ارائه خدمات بهتر و متنوع تر برداشته ایم.

 

(مدیریت مجموعه ساتین)

و داستان ما همچنان ادامه دارد…